Uitslagen vierde ronde Hoofdklassebeker
B.C. Bodegraven-Reeuwijk* - DCB 135 - 120
B.C. Bricas 1 - B.C. Star  127 - 131
Himbuv 1 - B.C. Goirle 245 - 118
B.C. de Vriendenkring 1 - B.C. Oog in Al 112 - 170
* teruggetrokken   voor de finale      
Uitslagen derde ronde Elffersbeker
B.C. Interbridge - DCB 1 70 - 91
B.C. Kwetsbaar '70 - Jongeren B.V. US Uil  2 - 0
Pelikaanhof All Stars - B.C. de Vriendenkring 2 128 - 127
B.C. Ruit 1 - ENPS-Quibus 1  85 - 123

Jongeren B.V. US Uil heeft de wedstrijd gewonnen gegeven omdat geen team opgesteld kan worden.

Uitslagen derde ronde NBB-beker
B.C. 70 - B.C. De Zeerob 101 - 106
B.C. de Lombard 1 - B.C. de Vriendenkring 144 - 136
B.C. ’t Onstein 1 - B.B. Nijmegen 211 - 107
B.C. Star 2 - B.C. Star 1 140 - 205
Uitslagen derde ronde Hoofdklassebeker
DCB - B.C. Ruit 147 - 118
B.C. Goirle - B.C. Bodegraven-Reeuwijk 161 - 156
Hok - Himbuv 1 124 - 159
B.C. Oog in Al - Houtense B.C. Bod ‘84 220 - 136
B.B. Nijmegen - B.C. de Vriendenkring 1 145 - 210
B.C. Star - B.C. Leidschenhage 169 - 97
B.C. de Vriendenkring 2 - B.C. Bricas 134 - 184
Uitslagen tweede ronde NBB-beker
B.C. Crash - B.C. Star 2 151 - 180
B.G.S. de Gehaktmolen - B.C. 70  126 - 129
Hok - B.C. ’t Onstein 1 124 - 219
B.C. de Lombard 2 - B.B. Nijmegen 176 - 179
B.C. Oog in Al - B.C. de Lombard 1  94 - 175
B.C. Star 1 - Het Witte Huis  132 - 132
B.C. de Vriendenkring - B.V. Pegasus-Amstelland 201 - 119
B.C. De Zeerob - B.C. ’t Onstein 2 206 - 125

B.C. Star 1 wint na loting

Uitslagen tweede ronde Elffersbeker
DCB 1 - B.C. de Bok 1  93 -  62
ENPS-Quibus 1 - B.C. de Vriendenkring 1 158 -  93
Jongeren B.V. US Uil - B.C. Ruit-3  148 -  49
Pelikaanhof All Stars - DCB 2 170 - 68
B.C. Ruit 1 - VVGA 120 -  72
B.C. Ruit 2 - B.C. Kwetsbaar '70  53 - 136
B.C. de Vriendenkring 2 - B.C. Interbridge 102 -  97

De zeven winnaars en één beste verliezer gaan door naar de derde ronde.
Jongeren B.V. US Uil is in beroep in het gelijk gesteld.

Uitslagen tweede ronde Hoofdklassebeker
B.C. Bodegr.-Reeuwijk - Pijnackerse B.C. 1 * 136 - 115
B.C. Bricas 1 - B.C. Sassem Troef 171 -  82
Delftse B.C. - B.C. de Vriendenkring 2 129 - 256
Himbuv 1 - B.C. Oog in Al 162 - 138
Houtense B.C. Bod '84 - Himbuv 2 * 152 - 146
B.C. Interbridge 1 - B.B. Nijmegen 111  - 174
Jongeren B.V. US Uil - Hok 115 - 181
B.C. Leidschenhage - Leiderdorpse B.C. * 195 - 178
B.C. Ruit - B.C. Star 174 - 153
B.C. Tempo - B.C. Goirle 109 - 170
B.C. de Vriendenkring 1 - DCB 182 - 133
De elf winnaars en de drie beste verliezers gaan door naar de derde ronde.
* NB een team kan maar één keer tot de beste verliezers horen.
Uitslagen eerste ronde NBB-beker
S.B.C. Dombo - B.G.S. de Gehaktmolen 144 - 241
Langedijker B.C. - B.C. Crash 163 - 192
B.C. Leeuwarden - B.C. Star 1 116 - 212
B.B. Nijmegen - Delftse B.C 212 - 156
B.C. ’t Onstein 2 - B.C. Ruit 162 - 150
Pelikaanhof All Stars - B.C. de Lombard 2 157 - 174
B.C. Star 2 - B.O.C. Kennemerland 145 - 120
B.C. De Zeerob - B.C. Interbridge 257 - 129
B.C. 70 - bye      
Hok - bye      
B.C. de Lombard 1 - bye      
B.C. ‘t Onstein 1 - bye      
B.C. Oog in Al - bye      
B.V. Pegasus-Amstelland - bye      
B.C. de Vriendenkring - bye      
Het Witte Huis - bye      
De acht winnaars en de acht teams met een bye gaan door naar de tweede ronde.
Uitslagen eerste ronde Hoofdklassebeker
Amsterdamse B.K. - Himbuv 1 130 - 223
B.C. Bricas 2 - DCB  87 - 201
B.C. het Buitenhof - B.C. Bodegr.-Reeuwijk 126 - 164
B.C. Goirle - A.B.C. de Peel 164 - 129
Himbuv 2 - B.C. Sassem Troef 122 - 144
Hok - S.B.C. Dombo 230 - 58
B.C. Interbridge 2 - B.C. Tempo 166 - 231
Leiderdorpse B.C. - Jongeren B.V. US Uil 129 - 142
B.C. de Lombard - B.C. de Vriendenkring 1 116 - 150
B.B. Nijmegen - B.C. 70 191 - 126
B.C. Oog in Al - Pijnackerse B.C. 2 232 - 165
Pelikaanhof All Stars - B.C. Ruit 0 - 2
Pijnackerse B.C. 1 - B.C. Leidschenhage 180 - 193
E.N.P.S. Quibus - B.C. Bricas 1 107 - 146
B.C. Star - B.C. Interbridge 1 145 - 141
B.C. Theseus - Delftse B.C. 102 - 181
B.C. de Vriendenkring 2 - Houtense B.C. Bod '84 135 - 150
De zeventien winnaars en de vijf beste verliezers gaan door naar de tweede ronde.
Uitslagen eerste ronde Elffersbeker
B.C. de Bok 1 - B.C. de Vriendenkring 2 90 - 78
Bricas - B.C. Ruit-1 77 - 116
S.B.C. Dombo - Pelikaanhof All Stars 68 - 140
Himbuv - Jongeren B.V. US Uil 94 - 147
B.C. Interbridge - B.C. Ruit-2 89 - 87
B.C. Kwetsbaar '70 - A.B.C. Rokers Renonce 139 - 114
ENPS-Quibus 2 - DCB 2 96 - 127
B.C. Ruit-3 - DCB 1 87 - 95
B.C. VIVA - ENPS-Quibus 1 52 - 163
B.C. de Vriendenkring 1 - B.C. de Bok 2 116 - 67
VVGA - B.C. De Zaan 110 - 70
De elf winnaars en de drie beste verliezers gaan door naar de tweede ronde.