De Kei is ingesteld om club(bestuurs)leden van de BridgeBond, die zich binnen hun vereniging buitengewoon hebben ingespannen, dan wel anderszins van grote betekenis voor hun vereniging zijn (geweest) te eren.

2018        
Marius Brouwer 10017   B.C. Heerde 25 oktober
Loes Jedema-Weimann 6051   Inspanning met Plezier 22 oktober
Jeanne Melis-Vermeulen 6047   B.C. Zwaanshoek 20 oktober
José Twisk-Koomen 6006   B.C. de Kennemers 18 oktober
Harry Brand 8045   N.R.B.V. Phoenix 13 oktober
Gerda Broekman-Swerus 16017   B.C. Ter Merwe 6 oktober
Nelly Michon 10021   B.C. Ermelo 6 oktober
Teun Boer 9013   B.C. Rijnland 25 september
Els van der Woerdt-van de Laak 30026   B.B.V. Scharukla 13 september
Jan Plante 13039   B.C. de Honneurs 13 september
Trudy Kappelhof 4040   B.C. Lutjebroek 12 september
Nel Groenewoud 14002   B.C. Axel 6 september
Eddy Mock 1008   B.C. Aemestelle 6 september
Herman Verheijen 23006   B.C. Venray 6 september
Theo Frumau 7059   B.C. de Open Hof 6 september
Herbert Clevis 30013   A.B.C. de Peel 5 september
Rob de Lange 10004   B.C. de Heigraaf 4 september
Gerard Aarts 8026   B.C. Magna Charta 2 september
Jan Knijnenburg 2051   B.C. Montfoort 29 augustus
Albert Boon 6050   N.R.C. Meerbridge 23 augustus
Hans Roelofs 6050   N.R.C. Meerbridge 23 augustus
Klaas Keuter 12022   B.C. Roden 3 juli
Piet de Kok 14   District Zeeland 14 juni
Nolly Vugts-van de Meerendonk 8009   Schijndelse B.C. 31 mei
Gerda van Ophem 2063   B.C. 16-4-96 29 mei
Jan Jeurninck 8010   Bridgekring Uden 29 mei
Jack Schotanus 12044   Bridgeclub Noord 28 mei
Kees de Lange 4071   B.C. Roken Pas 27 mei
Gert Tuin 4071   B.C. Roken Pas 27 mei
Carla van der Loos 8021   B.C. Den Dungen 22 mei
Mien Ernst-Segers 28056   B.C. Vier Windstreken 17 mei
Jan den Ouden 5042   B.C. Bergambacht 16 mei
Frans Steinvoort 7026   Bridgeclub Dieren 3 mei
Thea de Leeuw-Roolaart 7070   B.C. Jump '85 3 mei
Henk Alphenaar 6034   B.C. Linnaeus 26 april
Gijs van Gageldonk 6034   B.C. Linnaeus 26 april
Rob Bos 13001    Bridgeclub Assen 1935 24 april
Sip Lunter 17038   B.C. Stiens 23 april
Titus van Wijngaarden 17038   B.C. Stiens 23 april
Karl Bleijenberg 2023   B.C. IJsselstein 16 april
Jan Jansen 27501   Bridge Sociëteit Borne 10 april
Peter Broks 28039   B.C. Double Dummy 9 april
Gerard Wenting 7079   Bridgeclub Montferland 9 april
Kees-Jan Leeuw 10047   B.C. Descartes 7 april
Rob Bosman 2071   Veenendaalse B.V. 5 april
Rob Berkhout 1060   Osdorp 29 maart
Mart Derks 3010   N.R.B.C. Kom..Kom Maer 15 maart
Wim van Lanen 29006   B.B.C. Enclave 17 februari
Adrie van Gemert 8043   B.C. de Klotbeek 27 januari
Bram Hoogesteger 14035   Aardenburgse Bridge Club De Kaaipoort 21 januari
Lynn Streuper 12040   B.C. Wildervank 1957 20 januari
Henk Schrijvershof 2033   B.C. Maarssenbroek 20 januari
Annette Kuypers 30059   B.C. 'T Huys 3 januari
Hans Witz 10008   B.C. Deventer 2 januari
         
2017        
Riet de Kwant 10005   B.C. Entre Nous 22 december
Cor Evers 24003   B.C. Baarnse  21 december
Hermine Puts-Barten 23036   B.C. Never Down Leudal 21 december
Aad van den Berg 28068   B.C. Chaam 20 december
Johan Fijn 10004   B.C. de Heigraaf 19 december
Robert Stroet 6037   B.C. de Jump 18 december
Henk de Ruiter 7068   B.C. Bridge 4-Ever 18 december
Anton Meyboom 10505   B.C. Vaassen 14 december
Hans Stoker 10505   B.C. Vaassen 14 december
Henk Smedinga 10018   B.C. Zutphen 13 december
Zwannie de Groot-Teekens 1031   B.C. Nieuwer Amstel 9 december
Dick Quik 1031   B.C. Nieuwer Amstel 9 december
Nynke Verzijlbergh-Bakker 17017   B.C. Emmeloord 5 december
Gert Joosten 29003   B.C. Invite 16 november
Gerard van den Berk 6   District Kennemerland 15 november
Wolter-Jan Mulder 24023   B.C. Almere 14 november
Jan Hendriksen 10   District IJsselstreek 12 november
Reina van Til-Zorge 5055   B.V. Zuidwijk 4 november
Henk Zuiderweg 13004   Meppeler Bridge Club 31 oktober
Cees van der Meijden 9035   B.C. Scylla 30 oktober
Martin Lammerts 13024   B.C. Vries 19 oktober
Hans Rumping 6   District Kennemerland 14 oktober
Gerard van Ouwendorp 13024   B.C. Vries 14 oktober
Jack Rottier 4034   Julianadorper B.C. 9 oktober
Siem de Boer 17003   B.C. Ready 7 oktober
Peter Smulders 12018   B.C. Filarski 7 oktober
Bertus Wijmans 5024   B.C. Binnenmaas 30 september
Hidde Fekkes 22011   B.C. Tuinen en Akkers 28 september
Huberdien Kuijpers-Stappers 30039   B.C. Bakelse Brug 28 september
Jeanne Kampen-Dams 30039   B.C. Bakelse Brug 28 september
Rein de Meyere 9040   B.C. Crash 27 september
Jaap Vos 24025   De Bridge Gooiers 23 september
Lies Gooszen 24001   B.C. De Vriendenkring 19 september
Sjoerd de Vries 17042   Rookvrije B.C. Drachten 16 september
Mientje Cijvat 14013   B.C. Zoutelande 13 september
Hans Oomkes 14013   B.C. Zoutelande 13 september
Nellie Birkhoff-Donia 2043   B.C. '80 7 september
Dick Moerman 5021   Bridgekring 1935 7 september
Frank van Alphen 23010   B.C. Helden 5 september
Wim Nouwen 28055   B.C. Haagse Beemden 4 september
Tineke Houbraken 4020   B.C. 't Roode Hert 4 september
Burgje Vermaat-Blom 9032   B.C. Oude Rijn 31 augustus
Mieke Ruijgrok 5055   B.V. Zuidwijk 29 augustus
Riky Hendriks-van Dommelen 23003   B.C. Cuijk '71 29 augustus
Ad Mutsaarts 23003   B.C. Cuijk '71 29 augustus
Ria Hes 4006   RKABC 29 augustus
Piet Baas 2029   B3R 28 augustus
Ria Megens-Damen 30061   Rookvrije B.C. Koliebri 20 augustus
Martien Megens 30061   Rookvrije B.C. Koliebri 20 augustus
Piet Koks 29028   B.C. de Langstraat 19 augustus
Guido Neuféglise 8063   NRBC '93 24 mei
Marcelle Slijboom-Breen 2017   B.C. het Witte Huis 22 mei
Ton van der Voort 6008   B.C. Haarlem N.B.B. 22 mei
Wim Vermeer 5063   B.C. Feyenoord/Stokvis 18 mei
Diny Vermeer 5063   B.C. Feyenoord/Stokvis 18 mei
Adrie Slagter 28005   B.C. de Gong 11 mei
Ed Meijer 12015   B.C. Veendam 1 mei
Rianne van Wanrooy-de Ridder 14027   Bridgekring '68 20 april
Riet van Stuivenberg-Munnichs 8018   B.C. Boxtel 19 april
Bets Josiassen 15034   S.B.C. de Huttenkamp 11 april
Henk van der Brugge 22002   Pijnackerse B.C. 6 april
Klaas Munneke 22002   Pijnackerse B.C 6 april
Huub Porankiewicz 11502   B.C. 't Leiehoes 5 april
Henny Laarhoven 6   District Kennemerland / Senioren Bridge Sociëteit 2 april
Mona Richter 5023   B.C. Ommoord-Pas Fumer 1 april
Jaap Poot 2008   B.C. Breukelen 1 april
Rits Korff 4031   Bridge Centrum Bergen 24 maart
Hennie van der Lee 5043   N.R.B.C. Capelle 21 maart
Els Plokker-de Kok 3021   B.C. Redubeth 16 maart
Gerard Bekkers 8044   B.C. Liempde 18 februari
Ad de Bruijn 16   District Dordrecht / St. DSC Papendrecht 14 februari
Reni Visser 9024   B.C. de Meerbridgers 13 februari
Rob van der Wegen 24038   B.C. Klaverslag 6 februari
Rikie Kruitbos-Koers 13003   B.C. Midden Drenthe 2 januari
         
2016        
Ronald Versteeg 7027   De Bennekomse B.C. 22 december
Babs Bergkamp 13007   Emmer Bridge Vereniging 20 december
Jan Makenbach 4059   B.C. De Schildersbuurt 20 december
Thea van Woezik 15501   G.B.W. '86 20 december
Hein Janssen 15018   B.C. Molenhoek 19 december
Ria van Tilburg-Luiten 24007   B.C. Leusden 17 december
Luc Tack 10005   B.C. Entre Nous 16 december
Math Pinxt 10005   B.C. Entre Nous 16 december
Elberth Ettema 17028   B.C. Stania 10 december
Harry Hakvoort 27026   B.S. Sans Fumer 17 november
Dinno van Breugel 2018   B.C. Hestia 17 november
Yvonne Hoost-de Haas 1016   B.C. Biesbosch 16 november
Annemies van Dijk-Swanenberg 29005   B.C. het Sempke 15 november
Magda van der Ben 24030   B.C.L. '58 10 november
Wilbert van Breukelen 10001   B.C. Klaver Vier 4 november
Ria Visser-de Vos 10001   B.C. Klaver Vier 4 november
Bauke Schoustra 23   District Noord en Midden Limburg 29 oktober
Piet Heinsbergen 4505   Breezandse B.C. 25 oktober
Marian de Groot 5017   B.C. Waddinxveen 22 oktober
Gertruud Frijters-de Jongh  28032   B.C. de Lei 22 oktober
Antoon van de Donk 30032   B.C. Mag Dat 17 oktober
Roos Daemen-van Oosterum 30010   B.C. Culbertson 15 oktober
Jan Tijsen 30010   B.C. Culbertson 15 oktober
Roos van Grinsven-Schellekens 8016   B.C. Sint Michielsgestel 15 oktober
Arie Dekkers 8016   B.C. Sint Michielsgestel 15 oktober
Corrie Looijestijn 9012   Boskoopse B.C. 11 oktober
Alie van der Linden-Schreuder 1073   B.C. De Groene Brug 8 oktober
Riek van Gorsel 2021   B.C. Oudegein 8 oktober
Auko Haan 12005   B.C. Doublet '81 8 oktober
Hetty Adolfs 24006   Nijkerkse B.C. 8 oktober
Elly Krieger-van Heijningen 6027   B.V. Bloemendaal 5 oktober
Jeanne van den Bijgaart-Maas 10018   B.C. Zutphen 4 oktober
Piet van Santen 3030   N.B.C. 4 oktober
Mia Aalfs-Hartog 17020   Bergumer B.C. 1 oktober
Laurent Goossens 29016   B.C. Internos 1 oktober
Ton Thoma 9019   B.C. Nieuwkoop 30 september
Martin Buijs 4070   B.C. Wognum 22 september
Fred Smit 4070   B.C. Wognum 22 september
Paul Eggermont 9007   B.C. Slempempers 20 september
Karel Nieuwenhuis 9007   B.C. Slempempers 20 september
Corry van Rijswijk-Oomen 29031   B.V. Gilze 13 september
Alex Emmen 29031   B.V. Gilze 13 september
Jan Salomons 13027   B.C. Roner Sans 12 september
Gonnie van der Veer-Vermolen 10038   Hattemer Bridge Sport 7 september
Jan Houtenbos 4052   B.C. Never Down  6 september
Henk van Zagten 15024   B.C. Gendt 6 september
Frans Veeke     B.C. Ups & Downs 3 september
Ina Kok     B.C. Rijnwoude 30 augustus
Kees Kok     B.C. Rijnwoude 30 augustus
Henk Kreike     B.C. Ahrend 27 augustus
George de Vijlder     B.C. Lamswaarde 20 augustus
Piet Stoop     B.C. de Commanderij 20 juni
Jan van den Heuvel     B.C. de Commanderij 20 juni
Marcel Ehrlich     B.C. Voorschoten 8 juni
Cees Mols     Alert B.C. 31 mei
Leny Mols-van Gestel     Alert B.C. 31 mei
Minke Pootjes-Odinga     Bridge Zonder Nicotine 30 mei
Bert Nijdam     B.C. Bilthoven 28 mei
Jean Geurts     B.C. Geleen 28 mei
Ton Eras     B.C. P.A.S. / District Rotterdam e.o. 27 mei
Wilt Kraai     B.C. het Witte Huis 23 mei
Ria Zitman     B.C. de Brug 17 mei
Ria Elstgeest-van Lierop     B.C. de Contenten 14 mei
Frans Hofman     NRBC '93 4 mei
Lucie van den Boorn-Hameleers     B.C. d'Artagnan 28 april
Gerard Peters     B.C. IJsselstein 24 april
Henk Meijerink     B.C. IJsselstein 24 april
Jac Thissen     A.B.C. Wageningen 23 april
Sebregt Rijken     A.B.C. Wageningen 23 april
Wil van Gils     B.C. Interpolis 9 april
Sjaak Mondeel     B.C. Kapelle Biezelinge 6 april
Henk Veulings     B.C. Malden 21 maart
Matty Verhage     B.V. Hartenvrouw 5 maart
Mieke Bosmans-van Santen     Bergense B.C. 25 februari
Jan Lausen     B.C. Nieuwstadt 2000 22 februari
Sonja Tempels-Walchenbach     B.C. Revanche 20 februari
Hilde van Oosten     N.R.B.C. Kom.. Kom Maer 14 februari
Joop van Steenderen     Acol Bridge Vereniging 6 februari
Karel Vermeulen     Acol Bridge Vereniging 6 februari
Berna de Kok-Vissers     Zevenbergse B.C. 2 februari
Annemarie van Meurs     Bridge Veghel '77 25 januari
Piet van Geel     De Struijsvogels 24 januari
Rina Stevelmans     No-Smoking 20 januari
Mieke de Waele-Neefs     Osse B.C. 16 januari
Wilfried de Waele     Osse B.C. 16 januari
Lex Schoenmakers     Bridge Margraten 4 januari
         
2015        
Pierre Schreurs     B.C. Susteren 23 december
Jaap Huls     B.C. Rijnland 22 december
Monique Voorvelt-Koekelkoren     B.C. de Burght 21 december
Diny Lebbink-Bremer     De Wehlse Snit 21 december
Lucie Aarssen-Lok     B.C. 1940 20 december
Hans Weber     B.C. Victoria 18 december
Jouke Postma     B.C. Drive Inn 17 december
Erik Hoekstra     B.K. Den Helder 14 november
Wim Harmsen     B.C. Soesterberg 25 oktober
Roelof de Vrij     B.C. Cross Ruff 19 oktober
Gijsbert Westra     B.C. Sittard 18 oktober
Dick Schopman     B.C. Lisse 17 oktober
Herman Frank     B.C. Lisse 17 oktober
Theo Colsen     B.C. Moergestel 15 oktober
Martin Sinot     B.C. het Centrum 15 oktober
Coby Caspers-van Dijk     B.C. het Juiste Bod 10 oktober
Gretha Willig     Berger B.C. 4 oktober
Dirk Braat     B.C. Berkel-Enschot 4 oktober
Francis Braat-Schute     B.C. Berkel-Enschot 4 oktober
Gerda Poolman-van Wezel     B.C. De Goede Luyden 3 oktober
Janny van der Vloet-Huiskes     B.C. Dungen 27 september
Krijn van Dijke     B.C. 't Ambacht 23 september
Hent van Delft     B.C. Melick 21 september
Jannie Wagenaar-Klamer     B.C. Borger 15 september
Rieky Zinger-Ovinge     B.C. Borger 15 september
Berth Brouwer     B.C. Sans Atout Krommenie 14 september
Frans van den Broek     Bridge zonder Nicotine 10 september
Gemmy van Liessum     B.C. Dummy 10 september
Jan Pompen     B.C. Chance à tous 7 september
Truus van der Meer     Bridge '86 Leimuiden 7 september
Marianne Soederhuizen-Penning     B.C. Boxtel 5 september
Ton Walbeek     B.C. Boxtel 5 september
Joop Atsma     B.C. Leek 3 september
Ineke van der Moolen-Schaafsma     B.C. Pubriso 1 september
Nic van der Moolen     B.C. Pubriso 1 september
Bep Hilhorst     Alert B.C. 1 september
Wilma Bastiaanssen     B.C. de Honneur 30 augustus
Martin Bastiaanssen     B.C. de Honneur 30 augustus
Aleke Pontier-van Dongen     B.C. One Down 27 augustus
Gerben Veltman     B.C. Scharuk 22 augustus
Erika Noord     Bridgedistrict Amsterdam 25 juli
Guus Obbens     Bridgeklub '84 24 juli
Hans Taal     B.V. Pegasus-Amstelland 2 juni
Leo Verhoeckx     BRIDGE 82 28 mei
Karel Scholtissen     BIVOO 20 mei
Mia van Lierop-de Gruijter     B.C. het Witte Huis 18 mei
Kees Janssens     N.R.B.C. Harten Troef 9 mei
Niek Beentjes     B.C. Akersloot 28 april
Wil Kloek-Pronk     B.I.V.O. 25 april
Ton Admiraal     B.C. S.A.N.S. Medemblik 25 april
Ton Brandenburg     B.C. Reimerswaal 20 april
Frank van Leeuwen     B.C. Atlantis 18 april
Theo van Breevoort     Veenendaalse Bridgevereniging 13 april
Frans Duvigneau     B.C. Ruiten Troef 30 maart
Hans Derrix     B.C. Jump '85 28 maart
Ankie van Randeraat     District Midden en Oost Gelderland / B.C. Jump '85  28 maart
Garda Blok-van Vliet     B.C. Monnickendam & Katwoude 10 maart
Antoon de Vrught     B.C. Gaanderen 3 maart
Piet van Koppen     Bridgesoos '85 31 januari
Peter Loos     B.C. Hoogeveen 24 januari
         
2014        
Johan de Jong     B.C. Het Bòtterbuske 22 december
Piet Hermkens     Bridgekring 84 17 december
Anton van Meggelen     B.C. 't Web 17 december
Arnold Eijkens     B.C. Loon op Zand 16 december
Bertus Abeling     B.C. 't Kompas 16 december
Wim Teunissen     B.C. Venray 4 december
Elly van der Meer     B.C. Sans Atout 22 november
Roland van Ommen     B.C. Berkel Rodenrijs 15 november
Irene Langerak-Viergever     De Poolse Pas 27 oktober
Karin Adam-Winkel     District Dordrecht 25 oktober
Anja Peters     B.C. Gr. Deyleroord 11 oktober
Herman Sprock     B.C. Gr. Deyleroord 11 oktober
Fons van Eenige     B.C. De Sprinter 9 oktober
Kris Jacobs     B.C. Never Down 4 oktober
Theo Visser     B.C. Rookvrij Prinsenbeek 2 oktober
Fon Renne     B.C. Rookvrij Prinsenbeek 2 oktober
Heiny Reugebrink     Anner B.C. 27 september
Henk van den Hoven     Bridgekring '84 27 september
Rini Verhagen     B.C. De Vriendschap 27 september
Simon de Fey     B.V. Gezelligheid Troef 25 september
Winnie Laemen     B.C. de Robber 23 september
Wijnand Smit     B.C. Emmeloord 20 september
Jo Steenbakkers     B.C. Gemonde 16 september
Carla Hielckert-de Ruiter     N.R.B.C. Capelle 2 september
John Hielckert     N.R.B.C. Capelle 2 september
Speyk de Raad     B.C. Langeland 2 september
Bert Hendrix     Osse B.C. 1 september
Hans Schilder     B.C. Heijermans 30 augustus
Pia Wiersma     B.C. Roden 26 augustus
Frans van Duppen     B.C. Waddinxveen 12 juli
Wilhelmien Janssen-Jaspers     B.C. Meijel 9 juni
Arie Matena     B.C. DBC/Thuredreght 24 mei
Jan van der Heijden     B.C. Maarn 13 mei
Stef Nijholt     B.C. Het Hogeland 12 mei
Annie Braat     A.B.C. West Brabant 15 april
Piet Braat     A.B.C. West Brabant 15 april
Henk Schoonderwoerd     B.C. Princenhage 7 april
Philip Thomassen     B.C. Algera Bridge 5 april
Jo van Beek-Koster     B.C. Groot Slem 29 maart
Marijke Hijzen-Maandag     Zaltbommelse B.C. 20 februari
Peter Ladan     Delftse B.C. 11 februari
Bert van de Donk     Bridge Inn 10 februari
Jan Haazelager     B.C. Nieuwendam 30 januari
Pieter Peeters     B.C. Nieuwendam 30 januari
Onno van Rossum     B.C. Nieuwendam 30 januari
Cees Glorius     Berlicumse B.C. 28 januari
Ruud van Beusekom     Emmer Bridge Vereniging 18 januari
Jo Geurts     B.C. Miljoenenlijntje 13 januari
Hans Groenewegen     Westlandse B.C. 2 januari
         
2013        
Hanny Kruisman-Verheijen     B.C. Alkmaar-Noord 19 december
Jan van der Molen     B.C. Limmen 18 december
Annie Haeve     B.C. De Klotbeek 16 december
Wim van den Dungen     B.C. De Klotbeek 16 december
Rigtje Roelofs-Zandstra     Rosendaelse B.C. 15 december
Igor Nettl     Rosendaelse B.C. 15 december
Jan de Wit     Nijkerkse B.C. 10 december
Annie Ubaghs-Adema     B.C. No-Smoking 24 november
Hetty Centen     A.B.C. Doetinchem 23 november
Hetty Kramer-van Spanning     B.C. Hoogland 16 november
Hans van Velzen     B.C. Sassem Troef 16 november
Jacob de Jong     B.C. Ameland 14 november
Tineke Scheepmaker     B.C. Vronesteyn 10 november
Paul Heslenfeld     B.C. V.O.G. 9 november
Paul van den Eertwegh     B.C. V.O.G. 9 november
Sim Benard     B.C. Het Hollebloc 9 november
Jan Nefkens     Meppeler B.C. 29 oktober
Anne-Mieke Jacobs-Martens     R.B.C. Up and Down 19 oktober
Joris van der Zwaard     B.C. Onder Ons Aalsmeer 19 oktober
Trees de Jong     B.C. Onder Ons Aalsmeer 19 oktober
Sonja Reeders-van der Vecht     KLM Bridgeclub 19 oktober
Herman Rensen     B.C. Angerlo 12 oktober
Hanneke Daniëls-Damen     B.C. Hoog-Laag 12 oktober
Antoon Kuhlmann     B.C. Hoog-Laag 12 oktober
Nico Dorrestein     B.C. Zwaanshoek 12 oktober
Flip Paauwe     B.C. Zuid-Beveland 5 oktober
Miel Petie     B.C. Four Aces 28 september
René van Well     B.V. Gezelligheid Troef Wassenaar 28 september
Raymond Lankhuyzen     B.C. Leidschenhage 24 september
Titia Santema-Voerman     Rookvrije B.C. Open Kaart 19 september
Henk van Dijk     B.V. Spaarndam 14 september
Gerard den Haan     B.C. Linschoten 10 september
Jantien Boeve     B.C. Sans Atout 9 september
Frans Groen     B.C. Kontrakt Zoetermeer 7 september
Wim de Leeuw     B.C. Jump '85 5 september
Karel Kreffer     B.C. Wardy 5 september
Tilly Flachs     Heesche B.C. '81 3 september
Leo Verburg     B.C. Woerden 2 september
Franklin de Liever     Van Bekkum Bridgevereniging 1 september
Irma Hilhorst-Dijkman     Van Bekkum Bridgevereniging 1 september
Ab Scholten     B.C. Prinsejagt 29 augustus
Klaas van der Ven     B.C. De IJsselstreek 26 augustus
Coby Wichers-Bos     B.C. Gieten 14 mei
Ton Schraven     B.C. Vlijmen 13 mei
Gré Kat-Dil     B.C. Assendelft 13 mei
Sophie van Blokland     B.C. Sans Fumer 11 mei
Gera van Loenen-Crezée     Bridgesociëteit Het Grensgeval 29 april
Henk de Vos     B.C. Kamerik-Kockengen 27 april
Albert Uneken     B.C. Dieverbridge 25 april
Nico Jongerius     B.C. de Vuurbaak 25 april
Rob Theuns     B.C. Mijnslemland 13 april
Tjeu Tinnemans     B.C. Nederweert 8 april
Bert Ouwerkerk     B.C. S.A.N.S. 4 april
Ton van der Lienden     B.C. Quatre Mains 4 april
Emmy Knoester-Loykens     B.C. Vlaardingen 28 maart
Jean Hageman     B.C. de Burght 25 maart
Theo Groot Bruinderink     Duivense B.C. 23 maart
Vic Heunen     Duivense B.C. 23 maart
Jack Coppens     Acol Trefpunt 16 maart
Jopie de Vries-Muis     B.C. Gorkum 11 maart
Mieke van den Beuken     Vughtse B.C. 4 maart
Leon Geelen     Vughtse B.C. 4 maart
Frank Leenders     Magna Charta 7 februari
Els van Enckevort     B.C. Sans Rancune 10 januari
Frans Pruijn     B.C. Haarlem Noord 8 januari
Wim Schouten     B.C. Klavertje Elf 5 januari
         
2012        
Anton Buis     B.C. Heino 20 december
Dré Horbach     B.C. Vaals 20 december
Henk Duursma     B.C. Nieuwer Amstel 19 december
Ineke Carstens     B.O.C. Kennemerland 18 december
Tonny van der Linde     B.C. Wilhelminapark 17 december
Joop Leemberg     B.C. Klaaswaal e.o. 17 december
Cor Fransen     B.C. Bridge '87 15 december
Piet Oomens     B.C. Dongen 17 november
Gerard Kroezen     B.C. S.A.N.S. 10 november
Willy Sueters     B.C. Teletroef 7 november
Ria de Bie     Dames B.C. Gouda e.o. 1 november
Els Waalen-Holten     B.C. de Overslag 27 oktober
Cobi Maas-Akkersdijk     B.C. de Overslag 27 oktober
Aad van Bennekom     B.C. Drechtsteden 22 oktober
Els van Bennekom     B.C. Drechtsteden 22 oktober
Ton Witteman     B.C. het Anker 17 oktober
Anneke Kloosterboer-Nap     B.C. Winschoten 13 oktober
Guus Lijnkamp     B.C. de Liemers 11 oktober
Jan Klomps     B.C. de Liemers 11 oktober
Anja Groenewege-Kettenis     B.C. Leidschenhage 8 oktober
Corry Koot-Vreeburg     B.C. Leidschenhage 8 oktober
Nico Koot     B.C. Leidschenhage 8 oktober
Loes van Berkel     B.C. Multi Bridge 6 oktober
Dick Monster     N.R.B.V. Kleiburg 5 oktober
Jos Dirks     District Zuid Oost Brabant 5 oktober
Irene van den Broeke-van Beukering     B.C. Rijnland 27 september
Leo Authier     B.C. Rijnland 27 september
Trees van Milligen-Helder     B.C. Otterlo 12 september
Ad van 't Hoenderdal     B.C. de Zeerob 11 september
Ben de Groot     B.C. Oudorp 3 september
Erica Thijssen-de Graaf     B.C. Alleman 1 september
Chris van Velzen     B.V. Berkel Rodenrijs 28 augustus
Annie van Velzen     B.V. Berkel Rodenrijs 28 augustus
Cocky Sieders     De Twee Azen 30 juni
Bram van der Burg     B.C. Doublet 15 mei
Christian Giel     Bornse B.C. 23 april
Hannie Satijn-van Diemen     A.B.V. Maassluis 5 april
Hans Hoefman     B.C. Wouw 31 maart
Riet Nijenhof-Teurlings     B.C. Buren 31 maart
Frans van der Ploeg     B.C. Sweet Lake Bridgers 31 maart
Corrie Kleyn Molekamp-van Beers     B.C. Overdwars 22 maart
Wil de Jonge     B.C. Oosterhout 11 maart
Ger Aschebrock     Alert B.C. 26 januari
         
2011        
Rick Jacobs     KLM B.C. 22 december
Eddy Jurres     Nieuwe Roosendaalse B.C. 22 december
Willy Wokke     B.C. Drive Inn 22 december
Annemieke Roos     B.C. Victoria 16 december
Frans Vienerius     Lunterse B.C. 15 december
Jaap Kuyt     B.C. Sans Atout Heiloo 13 november
Cor Hendrix     B.V. de Kwakel 12 november
Niek Schipper     district Drenthe 06 november
Erik-Paul Tenwolde     B.C. Didam 30 oktober
Han Vermaat     B.C. 't Wolhaakje 15 oktober
Bob Terlouw     B.C. W.o.C. 12 oktober
Nel van Loo-van Altena     Nijkerkse B.C. 08 oktober
Elly Driehuis-Hoogendoorn     B.C. Bodegraven 08 oktober
Dick Visser     B.C. Klaver Vier 03 oktober
Rob Latooij     B.C. Berkenwoude 17 september
Don Seijkens     B.C. Scharuk 13 september
Tiny van der Heijden     B.C. Welberg 10 september
Anton van Erve     B.C. Nicotinee 05 september
Fien Besselink     B.C. Gaanderen 03 september
Hans Segers     B.C. Fair Play 09 juni
Agaath Lijnkamp     B.C. de Liemers 29 mei
Huib Visser     Bridgedistrict Amsterdam 21 mei
Peter van Egmond     NRBC Kom Kom Maer 17 april
Joop Drost     A.B.C. Rokers Renonce 28 maart
Wil Voorn     A.B.C. Rokers Renonce 28 maart
Lot Dekker-Rouwenhorst     B.C. Doorwerth 26 maart
Cobie Noordam-v.d. Broek     B.C. de Meerbridgers 14 februari
Jan Noordam     B.C. de Meerbridgers 14 februari
Rietje van den Bemd-Goris     B.C. de Struijsvogels 06 februari
Jacqueline van Welzenis     B.K. Ons Genoegen 27 januari
Piet Hopstaken     B.C. Groen-Wit 22 januari
Gerda Hopstaken     B.C. Groen-Wit 22 januari
         
2010        
Wim Hilhorst     N.R.B.C. Schoon Slem 20 december
Gerard v.d. Lubbe     B.C. Overdwars 16 december
Jan Nijmeijer     Lunterse B.C. 13 december
Ada Rosendaal-Groenewegen     B.V. Sans Stress 11 december
Truus Zijlstra-Lubbes     B.C. Oudorp 22 november
Kees van Gennip     district Noord-Holland 20 november
Ria van den Brink-van de Mast     Duivense B.C. 12 oktober
Ton Paanakker     B.C. Safety Play 07 oktober
Jan de Heus     B.V. Strijeni 04 oktober
Richard Ariaans     Franeker B.C. 28 september
Dick Degeling     Enkhuizer B.C. 14 september
Christa de Rooij-Feddema     B.C. Otterlo 08 september
Magda Does-v.d. Horst     Zierikzeese B.C. 07 september
Rie Dingemanse     B.C. de Vlissingse Fles 30 augustus
Nico Janssen     B.C. Roken Pas 31 mei
Jan van de Ven     3 Sans-Atout 22 mei
Timo van der Laan     district Noord-Holland 08 mei
Jan Killan     Bridgekring '68 06 mei
Ankie Kolstee-v.d. Horst     EHBV De Bond 21 april
Nellie de Jong-van Teijlingen     B.C. Leidschenhage 10 april
Jacques de Jong     B.C. Leidschenhage 10 april
Cor Kroot     B.C. Jump '85 28 maart
Bert Korterik     B.C. Gorkum 08 maart
Riet Gulmans-Leijnse     B.C. Reimerswaal 23 februari
Ad de Bever     B.C. Kwetsbaar '70 16 januari
Harry Janssen     B.C. Victoria 13 februari
Marcel Welten     B.C. Victoria 13 februari
         
2009        
Lies van den Akker     B.C. Common Sense 22 december
Henny Breed     B.C. Wardy 17 december
Ineke Boelens-Sluman     B.C. Leek 10 december
Geurt Koetsier     B.C. V.O.P. 16 november
Rinus van Soest     B.V. Lienden 28 oktober
Piet Duijn     B.C. M.O.T. 26 september
Harry Tonnon     B.C. Langeland 08 september
Tjeu Verdellen     B.C. Nicotinee 07 september
Hans van Buul     B.C. Lent 06 september
Hans Berkers     A.B.C. de Peel 02 september
Max van Beek     A.B.V. Maassluis 31 augustus
Wil Miltenburg     B.C. BOD'84 06 juni
Dimitri Tokmetzis     B.C. BOD'84 06 juni
Poul Band     Oostzaanse B.C. 27 mei
Wil Nusse     B.C. V.O.G. 27 mei
Hans van Kollenburg     B.C. de Vechtstreek 26 mei
Sinie Kugel     B.C. Stadskanaal 20 mei
Tiny Groot-van de Klooster     B.C. de Waard 28 april
Jan van de Bos     B.C. Brios 27 april
Leen en Nel Dubbeld     B.C. Binnenmaas 09 april
Don Brocken     B.C. de Zuidvogels 27 maart
Netty de Jong-Verdaasdonk     N.R.B.C. Vier Ruiten 18 februari
Joop Kalsbeek     B.C. Rhenen 31 januari
Dita Kelder     B.C. Rhenen 31 januari
Annette Seelen     B.C. de Niers 27 januari
Geert Groenewegen     Westlandse B.C. 02 januari
         
2008        
Cor van der Heijden     B.C. de Schildersbuurt 23 december
Els Buijtendijk     B.C. Oost Brabant 08 november
Maurice Peereboom     B.C. de Gaech 20 september
Han Roos     B.C. Ermelo 13 september
Jan Fictoor     B.C. de Schakel 11 september
Marianne Sampiemon     B.C. Overtricks 03 september
Joke Waal-Kroon     B.C. Nieuwer Amstel 02 september
Floris Frank     B.C. Akersloot 26 augustus
Jeanne Zoutenbier-de Kort     Bridge Kring Uden 03 juni
Arie Griffioen     B.C. De Linge 27 mei
Nettie Bos-Terreehorst     B.V. Bruggehooft 26 mei
Pieter Koenen     B.C. Gorkum 28 april
Nancy Drouen-Habraken     B.C. De Heuvel 18 maart
Bert in ’t Veld     B.C. Numansdorp 15 maart
Rina Griffioen     district Dordrecht 05 januari
 
2007
Joop Achterberg     district Noord-Holland 26 november
Piet van Dijk     B.C. Veluwezoom 15 november
Ietje Roelofsen     B.C. Doorwerth 10 november
Paula NIcolaas     B.C. Doorwerth 10 november
Aagje Kat-Hoogerdijk     B.C.Aemestelle 25 oktober
Paul van Kerkhoff     B.C. Doublet 16 oktober
Marij Gorris     B.C. Nepomuk 04 oktober
Jan Meijer van     B.C. Adriaan Pauw 24 september
Wally Kühne-Schaafsma     N.R.B. Oosterbeek 09 september
Leo Teijgeler     B.C. Klaver Vier 03 september
Henk van Dam     Pijnackerse B.C. 04 juni
Thea de Jonge-Kivits     district West Brabant 03 juni
Jan de Jong     B.C. Klaver Vier 29 mei
Theo Rakké     B.C. Bricas 15 mei
Hilbert Roozeboom     B.C. Hardenberg 14 april
Cor van Boheemen     B.C. Veur ’82 10 maart
René van der Poel     B.C. Deurne ’66 19 februari
 
2006
Hanna van Weijen-Sijlaar     B.C. de Meteoor 14 december
Lisette van Gaeve     B.C. Hulst 18 november
Els op de Ven     Horner B.C. 18 november
Tinie van Eekelen     B.C. Akersloot 07 november
Theo Holtwijk     B.C. Culbertson 04 november
Riet Pel-van Eyk     B.C. Axel 21 oktober
Frans van den Heuvel     B.C. Culemborg 04 oktober
Wil v.d. Klooster-Bergman     B.C. De Devel 25 september
Jaap den Breejen     B.C. Huissen 29 augustus
Hanneke van Hamersveld     B.C. Larsheim 27 april
Hélène Alfrink-van der Kamp     B.C. Spel en Vriendschap 19 februari
Rudi Brunen     district Friesland 04 februari
Gerard Dingjan     Nootdorpse B.C. 16 januari
 
2005
Leen Wijnolts     B.C. Gisolf 22 december
Nel Klein-Klootwijk     B.V. Velsen 20 december
Karin Wilmont-de Bont     B.C. Vlijmen 19 december
Harry Kooren     B.C. Rozenburg 29 september
Arnold van Wijk van     Alphense B.C. 06 september
Leen Provily     B.C. Zoutelande 03 september
Jacques van Hees     B.C. Voorschoten 09 juni
Wouter Toxopeus     B.C. 3 Sans Atout 04 juni
Jan Riemens     B.C. Eemland 28 mei
Fer Odenkirchen     B.V. ’s-Gravenaas 26 mei
Jan Verton     NRBC Harten-Troef 14 mei
André van Hulten     B.C. Contract 28 april
Bernard Boermans     B.C. Twente 19 april
Ernst Muller     B.C. Kom Kom Maer 07 april
Rinus de Braal     ABN AMRO Bridge Club 24 februari
Willem Koopmans     district Friesland 20 februari
Bennie Assink     B.C. Schuttersveld 17 februari
Kor Groen     A.B.C. Middelburg 30 januari
Freek Koopmans     B.C. Ready 06 januari
 
2004
Liesbeth van Rijn     B.C. de Molenconventie 22 december
Thei Bex     B.C. Geleen 17 december
Lily de Beer     B.C. Naarden 02 december
Hetty Cupido     B.C. Uitgeest 03 november
Bert van Dijk     A.B.C. Middelburg 28 oktober
Piet van den Raad     Bel Air Hillegom 23 september
Bart Langelaar     B.C. Oosterwolde 18 september
Riet Wubben-van der Horst     B.C. M.O.T. 18 september
Ricky Markestein     B.C. Steenbergen 18 september
Noud van Giersbergen     B.C. Trefpunt 18 september
Ton van de Zande     Bladelse Bridgevereniging Scharukla 16 september
Cees Ermshaus     B.C. Wijchen 09 september
Frans Oostendorp     B.C. Lent 04 september
Chris Wondergem     B.C. Valkenisse 01 juli
Ruud Koningen     B.C. Tra Noi 13 mei
Lijnie Timmer     B.C De Legmeer 07 april
 
2003
Cas Duivenvoorden     B.V. Het Juiste Bod 23 december
Bob Rijninks     B.V. S.L.E.M 17 december
Janus Roovers     district Noord en Midden Limburg 15 november
Ria Dansak-Smets     B.C. Magna Charta 06 november
Herman Hom     B.C. Veur '82 16 oktober
Willy Vervaart-van der Wolf     B.C Prinsejagt 02 oktober
Cor Zwets     Bridgesocieteit Deurne 28 september
Sjef Leufkens     Stichting Kroegenbridge Maastricht 20 september
Puck Gunthardt     Reg. Bridge Club Up en Down 13 september
Wim Vermeulen     B.O.V. 05 september
Maurice Termont     B.C. Maas & Waal 04 september
Ans Buijsman-Kamper     B.C. Lutjebroek 03 september
Truus Wilts-Noordam     Bergumer Bridge Club 02 september
Annet v.d. Horst-Meurs     B.C.Naarden 24 april
Selma Memelink-v.d. Berg     B.C.Stippent 17 april
Cor Rozemeijer     B.C. Maarssenbroek 27 januari
Jan Lenaers     B.C. Roosendaal 02 januari
         
2002
Rinus van Weert     B.C. Safety Play/B.C.One Down 01 december
Theo Vermeulen     B.C. Safety Play 21 september
Agnes de Boer-Knol     B.C. Stania 10 september
Wil Langens-Knol     B.C. B.O.D. 10 september
Tilly Paap     Berlicumse B.C. 15 juni
Hans van Maasakkers     B.C. Weert 01 juni
Toos van Haren     B.C. De Uitkomst 13 mei
Bill Intveld     B.C Dongen 17 maart
         
2001
D. Büsselman     B.C. Schaarsbergen 27 oktober
Ad van Grunsven-van Dongen     Bridge Club Drunen 07 juni
Peter van der Giessen     B.C. Vijf Bruggen 19 mei
Harry Pijl     O.B.C. 19 april
Peter Honcoop     B.C. IJsselstein 07 april
Joke Visser     B.C. Spel en Vriendschap 24 maart
Nico Lamphen     B.C. Culemborg 07 maart
         
2000
Pim Menkveld     B.C. het Twente Ros 04 november
Henk Sleurink     B.C. Bennebroek 30 september
Frans Nieuwenhuizen     B.C. Egmond 19 september
Elsa Kamies-Vos     Kamper BC 16 september
Jan Huizinga     B.C. T.A.M. 06 juni
Wim Groen     BOC Kennemerland 16 mei
Geerlof van den Haak     B.C. Drechtsteden 15 mei
Janny van der Meulen-de Grooth     B.C. 1940 08 april
Kitty Helder-Bouwkamp     B.C. 1955 28 februari
         
1999
Bart ten Feld     B.C. Het Centrum 14 oktober
Emiel Martens     B.C. Ter Merwe 15 september
Frans Zonneveld     B.C. Entre Nous 14 september
Piet Huiberts     B.C. Egmond 14 september
Rinus Dirken     B.C Steenbergen anno 1934 06 juni
Lenie Siepel-Huizinga     B.C De Brug 15 mei
dhr. F.M.J.M. Wagenaar     district Zuid Limburg 05 mei
Marianne de Vrind     Leiderdorpse B.C. 01 april
         
1998        
J. Berwald     B.C. VOG  
mw. A.J.T. Bettman-Harle     B.C. Gorkum  
mw. J. Borghaerts-van Dijk     Tilburgse Bridge Kring  
M. van Dalen     B.C. VOG  
J. de Dood     Landsmeerse B.C.  
dhr. en mw. Drenthe-Hummel     B.C. Klaver Vier  
mw. S van Eck-Bohn     B.C. Exodus  
D.C. Flipse     B.C. 't Markiezaat  
J. Hoogeveen     B.C. Stiens  
mw. C.M. Imming-Veeken     B.C. Kompas  
dhr. en mw. Kooymans     B.C. Den Dungen  
R. Matthijssen     B.C. Nieuwe Brug Contract  
A. Nijholt     B.C. de Toer  
mw. A.D. Schelling-van der Waal     B.C. Strijen  
C. Seelen     Rijense B.C.  
C.G. Smit     B.V. Bruggehooft  
A.A. Smits     B.C. de Baronie  
dhr. en mw. Verreck-Boekhorst     NRBV Beter Zicht  
mw. A. Vogels     B.C. Reuver  
L.N. van Voorst     Rijense B.C.  
mw. J. de Vos-van Welsem     B.C. Cue Bid  
mw. M.A. Vreeken     B.C. Sassem Troef  
J. Weges     B.C. Stadskanaal  
         
1997        
G. Bos     B.C. Valkenswaard  
mw. M. Brouwer-van de Grift     B.C. Het Witte Huis  
J.J.H. Dezaire     Horner B.C.  
mw. G.A. Evers-Kremer Hovinga     B.C. Winschoten  
J.J. Hoogenboom     B.C. Sans Atout  
A. Hoogendam     B.C. 't Ambacht  
mw. E. Jansen-v.d. Bosch     Buitenveldertse B.C.  
Q. de Jong     B.C. Loon op Zand  
mw. F. Leon-Schaap     B.C. Minerva  
F.W. van Loon     B.C. Sans Atout  
N. Marienus     B.C. Vronesteijn  
C.J. Oudshoff     B.C. Bridgekring 1996  
mw. H. Reuhman     B.C. 't Ambacht  
D.J. Rosenberg     Beiler Bridge Kring  
M. Schipper     Wikken en Wegen  
H.J. Schulp     B.C. Voorschoten  
A. Spruitenburg     Borner B.C.  
mw. M.M. Wassenberg     L'Air Clair  
J. Willems     Haarlem N.B.B.  
         
1996        
H.C. Allbers     Osse B.C.  
mw. J. Boterbloem-van Bockhoven     B.C. Haarlem-Noord  
mw. A. Coenen     B.C. Oisterwijk  
mw. R. v.d. Elsen     B.C. Aarle Rixtel  
A.H. van Gemert     NRBC Nijmegen  
H. de Haan     Bergumse B.C.  
mw. F.J.M. v.d. Hout-van Dam     B.C. Kom Kommaer  
mw. M.W. Kruyt     Bridge Kring Ons Genoegen  
R. Lucassen     Brivea  
mw. E. Meiborg-Zweep     B.C. Jumpers  
R.J. Noks     B.C. Thuredreght  
R.J. Raaff     Voorburgse B.C.  
C. Ruigendijk     B.C. '70  
J.F.J.M. de Ruyter     B.C. Eembridge  
mw. A.S. Stoeckart     B.C. Groen Wit  
J. Stoter     B.C. Ons Genoegen  
P.W. Valk     B.C. Geleen  
L.F. Verresen     B.C. De Waard  
mw. W.H. Visser-Belonje     RKABC  
P.J. Zwanenberg     B.C. V.I.O.S.  
         
 1995        
J. Berkhof     B.C. Soesterberg  
mw. H.W. v.d. Bichelaer-Inklaar     B.C. Sans Fumer  
J.C. de Boer     B.C. Coenstad   
C. Clevis      ABC De Peel   
G.W. Geenen      B.C. Top   
A.C. van Greunsven      B.C. Bennebroek   
A. ten Haken      B.C. Loenen   
W.A.G.M. Hermans     B.C. Sittard  
J. Hettema     B.C. Loenen  
T.B. Krijnen     B.C. Het Rijk van Nijmegen  
mw. B. Kruijsse-Bouman     B.C. B.Z.R.  
G.H.C.M. Kuylaars     B.C. Klaver 4  
mw. P. Lam     B.C. Leiderdorp  
J.P. Pals     Weesper B.C.  
mw. I.V. Pals-van Blerk     Weesper B.C.  
H. Roubos     Sliedrechtse B.C.  
mw. A.J. Schut-Heidinga     B.C. de Heigraaf  
W. Sprangers     B.C. Dongen  
A. de Waard     Bennekomse B.C.  
         
1994        
W. Bijleveld     Zuilense B.C.  
A. van Doremalen     B.C. Vlijmen  
C.C. Golverdingen     B.C. Gorkum  
F.C. Italiaander     B.C. Waalwijk  
mw. A. Jansen-Nobach     B.C. Oosterwolde  
mw. M. Klamer     B.C. Naarden  
F.N.P. Klaus     Gooische B.C.  
J.Th. Lansink     B.C. Leidschenhage  
H. Nijssen     B.C. Nederweert  
J. Osinga     B.C. Leudalkwartier  
J. Pierik     B.C. Gaanderen  
mw. E.M. v.d. Schilden-Sluiter     Gezelligheid Troef  
J. de Schutter     B.C. Steenbergen  
Th. Sneek     Bridgekring '84  
H.J.C. Stach     B.C. de Pelikaan  
A. van Vogelpoel     B.C. Nieuwegein  
J.H. v.d. Weyer     B.C. Miljoenenlijntje  
         
1993        
mw. M. Auwerda-Schuman     B.C. Geldrop  
H.A. Beutick     AKKB Amstel  
W.T. Bik     Leiderdorpse B.C.  
T.H. Brul     Meppeler B.C.  
mw. C. Camman     B.C. Scharukla  
A.F. Evers     B.C. Dorestad  
D. Garrelts     B.C. Wieringen  
mw. J.J. v. Houten-v.d. Kamp     B.C. Lelystad  
mw. H.P. Houtkamp-Preenen     B.C. Damiate  
G.I.J. Jansen Ketelaars     B.C. '70  
H.P. v.d. Kerkhof     B.C. Fughte  
J.W. Lotgering     Delftse B.C.  
L.G. Luesink     B.C. Isala  
C.L.G.F. Melsen     A.B.C. West Brabant  
mw. A.C. Oldeman     B.C. Groningen  
A.W. Plas     B.C. Nepomuk  
H. van Schie     B.C. Tra Noi  
B.M. Schreuder     B.C. Berkel Enschot  
mw. A. Sterk-Visser     B.C. Schollevaar  
L.N. Swart     B.C. de Linge  
J. Tack     B.C. Goirle  
J. Verschuur     B.C. Leidschenhage  
mw. A.M.J. v.d. Wiel-Theys     NRBC Alert  
mw. L.L. de Wit     B.C. Slem  
T.G. v.d. Zande     B.C. Nijmegen Zuid  
mw. J.P. Zijp-Keiser     B.C. Star  
mw. G. Zoetemeijer-v.d. Burg     B.C. Thuredreght  
H. Zoutenbier     Bridgekring Uden  
         
1992        
A.F. Evers        
J. Verschuur        
mw. G. Zoetemeijer-v.d. Burg        
mw. J.P. Zijp-Keijser        
Veenendaalse Bridgevereniging