Het Stuur is ingesteld om leden van de BridgeBond, die zich als bestuurslid binnen hun district, stichting of vereniging op bestuurlijk niveau buitengewoon hebben ingespannen te eren.

2018      
Piet van Geest 22009 De Gaech 14 oktober
Paul Wesselius 12001 B.C. Groningen / District Groningen 15 september
Arno Sijben 23012 B.C. Leudalkwartier / District Noord en Midden Limburg 6 september
Evert Wind 13 District Drenthe 16 mei
Joop Weijburg 2006 B.C. Nieuwegein 20 april
Jac van Dongen 28046 A.B.C. West Brabant 3 april
Daniëlle Allard 9 District Leiden e.o. 10 februari
       
2017      
Ronald Zilversmit 27010 B.C. Het Twentse Ros 19 december
Marc Verhoeven 27 District Twente 18 november
Frans van der Hilst 5036 B.C. Schollevaar / District Rotterdam e.o. 24 september
Jouko Renqvist 9015 Leiderdorpse B.C. / District Leiden e.o. 12 september
Clara Vis-Dijkman 5015 B.K. Ons Genoegen 9 september
Dick Rövekamp  13 District Drenthe 17 mei
Paul Goessens 11018 Vrijthof-Maasvogels / District Zuid Limburg 29 april
Ludo Adams  28 District West-Brabant 8 januari
       
2016      
Gea Westra-Blauwiekel 11007 B.C. Sittard / District Zuid-Limburg 13 december
Henk Slagmolen 13  District Drenthe 20 september
Peter Naarding 4037 B.C. Andijk 15 september
Rianne Schuizeman   District Rotterdam e.o. / B.K. Ons Genoegen 3 maart
       
2015      
Jan van Gorp  13 District Drenthe 13 november
Leo Stehmann   District Maasland & Meierij / W.B.C. de Meierij 24 oktober
Annelies Heuker of Hoek   B.C. Doorwerth 3 oktober
Marianna Hiel-Verstoep   District Leiden e.o. / B.C. Sassen Troef 3 september
Carien Lammerts   District Groningen / B.C. De Stadjers 16 maart
Peter Leenards   KLM Bridgeclub 19 februari
Ton Huntjens   District Leiden e.o. 31 januari
Carel Frerichs   District West-Brabant 4 januari
       
2014      
Frans Joosten   District Zuid Limburg / B.C. de Baandert 18 december
Jan Vos   District Zuid-Oost Brabant 31 oktober
Han Muller   District Twente / B.C. Niet Kwetsbaar 23 september
Randy Geway   District Den Haag e.o. / B.C. Overtricks 3 september
Marianne Suurmeijer-Wessel   District IJsselstreek 12 juli
Anneke Schrader   District Rotterdam e.o. 11 juli
Yolanda Schaefer   Bridgedistrict Amsterdam / B.C. De Groene Brug   1 juni
Bart Westra   Bridgedistrict Amsterdam 1 juni
Gerard Schutte   Bridgevereniging Velsen 18 februari
Jacques Beentjes   B.C. Servaes / District Zuid-Limburg 17 februari
Peter Hubers   Westlandse B.C. 2 januari
       
2013      
Toon Oude Wolbers   B.C. Bronsbeek 15 december
Koos Grootscholten   B.C. No Smoke 2 december
Jos Pouwels   B.C. Goirle 27 oktober
Toon Zom   B.C. De Hartenslag 3 oktober
Henk van der Hoeven   B.V. Gezelligheid Troef Wassenaar 28 september
Olaf Tjaden   B.C. De Kennemers 19 september
Dirk Keersemaker   B.C. P.O.L.D.E.R. / District Gooi- en Ommeland 5 juni
Leontien Hoogweg-Spek   District Den Haag e.o. 20 januari
Ron Jedema   B.C. IMP 7 januari
       
2012      
Hans Vroon   B.C. Nieuwegein 19 november
Hanny Kamps-Mentink   B.C. Servaes 3 november
Joop van der Meer   B.C. W.o.C. 31 oktober
Marcel Mol   District West Brabant 6 oktober
Dineke den Ouden-Wieten   B.C. Wognum 20 september
Marijke Renes   B.C. de List 19 september
Leo de Jong   Bleiswijkse B.C. 11 september
Hans Becker   B.C. de Looier 9 september
Jan Dolf Abraham   B.C. Wardy 6 september
Servie Bongaerts   Nicotinee 3 september
Do van der Hulst   B.C. Sans Atout 3 september
Jan de Vries   B.C. Pegasus-Amstelland 28 augustus
Fred de Wit   B.C. de Linge 28 augustus
Theo van Hage   B.C. De Wasbeek 28 augustus
Claudia Nijmeijer-Brosens   Bornse B.C. 27 augustus
Betty Hellebrekers-Brouwers   B.C. Susteren 12 mei
Martin Phaff   B.C. de Rijp 12 mei
Dirk-Jan Nat   B.C. de Rijp 12 mei
Jeanny Weggeman-Wonink   Bridge Sociëteit Almelo 05 mei
Henk van Rosmalen   B.C. Ussen 28 april
Wim de Groot   N.R.B.V. Beter Zicht 26 april
Harry van Wijnen   B.V. a la Carte 26 april
Charles Spelier   B.C. Borsele 23 april
Hans Salemink   District IJsselstreek 22 april
Rinus v.d. Zel   B.C. Sans Atout 14 april
Kees Langenberg   B.C. Hooge en Lage Zwaluwe 12 april
Jaap Schipper   B.C. de Breg 03 april
Gert Koopman   B.C. Buren 31 maart
Jaques van Loon   B.C. Wouw 31 maart
Joke ten Voorde-de Roos   B.C. '80 26 maart
Gerard Kooring   Bussumse B.C. 26 februari
Bert van der Horst   Bussumse B.C. 21 februari
Ruud Sweering   B.V. Gevangenpoort 18 februari
Ria Bruns   B.C. de Heigraaf 21 januari
Theo Dokman   District Dordrecht 07 januari
       
2011      
Nitty van Dijk-Top   B.C. '85 21 december
Denny Smink-van Middelkoop   B.C. Leusden 17 december
Marry Ploos van Amstel-Hermsen   B3R 10 december
Jack Rijnties   B.C. Switch 26 november
Ad van Houdt   B.C. Sans Dispute 21 november
Paul van Toornburg   B.C. Sans Atout Heiloo 13 november
Hanneke Mulder-Boelhouwer   B.C. W.o.C. 12 oktober
Arnold van Dockum   B.C. Roner Sans 10 oktober
Jaap Elenbaas   B.C. Klaver Vier 03 oktober
Emmy Matthijssen-Verbruggen   N.B.C. 01 oktober
Bert Koster   District Gooi- en Ommeland 09 september
Teun Bijl   B.C. Ups & Downs 03 september
Agnes Moret-Tjon   B.C. '85 31 augustus
Gido Snellen   B.C. Honneurs 27 augustus
Serry Donkers   B.C. 't Web 24 augustus
Ron van Dam   B.C. Papendrecht 23 juli
Riet Vekemans-van der Meijs   Vughtse B.C. 30 mei
Frank Verhagen   Bridgedistrict Amsterdam 21 mei
Wim Sam   Bridgedistrict Noord-Holland 14 mei
Ria Schreuder-van Egeraat   N.R.B.C. Harten Troef 10 mei
Hannie Crijns-van Alewijk   B.C. Minerva 26 april
Willem Westein   B.C. Numansdorp 23 april
Dave Abramoff   B.C. Numansdorp 23 april
Rob Bierens   B.C. Philharmonie 16 april
Han Ruijgrok   District Leiden e.o. 09 april
Theo Bakker   B.C. de Deel 09 maart
Riet Nooren   Zevenbergse B.C. 07 februari
       
2010      
Jean Kerckhoffs   B.C. 't Roadhoes 01 december
Cor Vrenssen   N.R.B.V. Phoenix 15 november
Lies Leenders   N.R.B.V. Phoenix 15 november
Jo Strijbosch   B.C. Grubbenvorst 15 november
Marja Cottaar   District Utrecht 13 november
Henk Moeliker   B.C. Axel 11 november
Wil Verheij   Zwolse B.V. 09 oktober
Roel Meijering   B.V. Bloemendaal 06 oktober
Gideon van der Veer   B.V. Gay Forcing 03 oktober
Lisette Mulders   B.V. Gay Forcing 03 oktober
Huib Poolman   B.C. de Goede Luyden 02 oktober
Jacob de Boer   B.C. Workum 27 september
Aimé Coone   B.C. Scaldis 27 september
Nes Laurense   B.C. Schoon Slem 25 september
Mies Quik   B.C. Schoon Slem 25 september
Margreet Tushuizen-Poelstra   Oostzaanse B.C. 22 september
Wob van der Werp   B.C. Woenselse Heide 22 september
Jan Maarssen   B.C. Nieuwstadt 2000 12 september
Otto van Zelm van Eldik   B.C. '85 08 september
Jopie Onder de Linden   B.C. Langeland 07 september
Ko Stigter   B.C. Niet Rokers Drechtsteden 03 september
Rina Gorter-Emmens   Gezelligheid Troef 02 september
Piet Franke   B.C. Pubriso 31 augustus
Ad Klaassen   Bornse B.C. 31 augustus
Johan Evers   B.C. Oost Brabant 31 augustus
Corrie Dijcks-Spelier   B.C. Fair Play 10 juni
Kees van den Broek   Bridgesociëteit Almelo 29 mei
George van Dam   Bridge Combinatie Concordia '86 26 mei
Piet van der Zwan   Hillegomse B.C. 20 mei
Gerard Engelen   B.C. Teteringen 10 mei
Michel van Litsenburg   District Noord-Holland 08 mei
Grebe Maas   B.C. B.I.V.O. 08 mei
Henk Rijerkerk   B.V. Alert 01 mei
Bart De Hingh   B.C. Malden 26 april
Miep Wijnen-van Veenendaal   N.R.B.C. Harten Troef 24 april
Truus Verhoeven-de Groot   B.C. de Ridders 01 april
Kitty Brouwer   B.C. 1940 18 maart
Kees Kenter   B.C. Dongen 06 maart
       
2009      
Sjaan Withagen   B.V. Bergen op Zoom 22 december
Ben Haans   B.C. Nieuwegein 20 december
Frida Maagdenberg-Geense   B.C. Willemstad 17 december
Joke Lammers-van der Krabben   B.C. Melick 21 november
Jan Smit   Bridgedistrict Noord-Holland 14 november
Rob Westland   B.C. Soest 31 oktober
Ria Kok-Krijnen   B.C. B.B.S. 20 oktober
Charles Dusseau   A.B.C. '78 12 oktober
Gertjan Heemskerk   B.C. Numansdorp 11 september
Carla Labordus   B.C. Roden 01 september
Minnie van Dockum-van Thull   B.C. Roden 01 september
Coen van der Molen   B.C. Monnickendam & Katwoude 22 augustus
Hetty Luijpen-van der Peet   B.C. Monnickendam & Katwoude 22 augustus
Wieb Brouwer   District IJsselstreek 06 juni
Tonny Dumoulin-Koolen   B.C. de Langstraat 20 mei
Ans Brandjes   B.C. Roken Pas 17 mei
Henk van Vreumingen   B.C. de Lei 02 mei
Els van Dongen   A.B.C. West Brabant 18 april
Arné Heijmans   B.C. Prometheus 07 april
Mieke Spaanjaars   B.C. de Oude Linde 02 maart
Co Mos-Lourens   B.C. Geldermalsen 26 februari
Giselle van Rijk-Boegem   B.C. Culbertson 25 februari
Marcel de Waal   B.B.V. Scharukla 22 januari
Marius van der Flier   B.C. Oosterhout 20 januari
       
2008      
Rini Smit-Elbers   B.C. Coppelstock 23 december
Willem Verhoef   B.C. Coriovallum 23 december
Anneke Pieters-Spoelstra   B.C. V.O.P. 22 december
Piet Verhoeven   B.C. de Bok 13 december
Chris Lambregts   District Vlaardingen e.o. 22 november
Hendrik van Gunst   B.C. Steenwijk 27 oktober
Trees Nederpelt   B.C. No Smoke 25 oktober
Willem Smit   Bridgedistrict Amsterdam 24 oktober
Henk van der Wouden   B.K. Ons Genoegen 23 oktober
Huub Derksen   B.C. Teteringen 04 oktober
Dorien Bink-v.d. Wilk   Bleiswijkse B.C. 30 september
Ad van den Brink   B.C. Doesburg 20 september
Sieger de Vries   B.C. Buitenpost 04 september
Koos Roos   B.C. de Devel 01 september
Tine Olifiers-Boons   B.C. de Goede Uitkomst 28 augustus
Cees Varkevisser   District Leiden e.o. 25 mei
Jac van Oosterhout   District West-Brabant 17 mei
Jan Cronenberg   A.M.C. 13 mei
Rob Stravers   B.C. Brios 28 april
Jan Petter   B.C. de Lindebridgers 24 april
Arie de Bruin   Delftse B.C. 29 januari
       
2007
Jan Lintsen   B.C. Wijchen 20 december
Joop Odenkirchen sr.   R.P.C. 11 december
Nico van Pelt   Bridgedistrict Amsterdam 09 december
Niene Lardinois   District Zuidoost Brabant 16 november
Cees van Loon   B.C. de Langstraat 03 oktober
Jacq Derix   B.C. de Molenbron 17 september
Jan van den Heuvel   B.C. Oisterwijk 10 september
Ad Vekemans   Vughtse B.C. 08 september
Jan Boehmer   Bridgecentrum Bergen 07 september
Ton Janning   B.C. de Kennemers 06 september
Irene Coopmans   B.C. Rijnsburg 04 september
Sjef Frijns   B.C. de Kroon 02 september
Frans Steenhorst   AZ B.C. 27 augustus
René van Helmond   District Gooi- en Ommeland 11 mei
Wouter en Ineke Boon   B.C. Nuland 04 april
Henk van der Steen   B.C. Vlijmen 26 maart
Elly Bol-Smith   B.C. Kraaijenstein 19 februari
Corrie Flederus   A.B.C. Rokers Renonce 19 februari
Anton Buijs   B.C. Didam 13 januari
       
2006
Riep Hollander   B.C. Larsheim 21 december
Leonie van Beelen   B.C. Geen Krimp 16 december
Theo Zomers   H.B.C. ’81 18 november
Piet van Aerle   District Friesland 14 oktober
Elly Koek   B.C. Oisterwijk 08 oktober
Anneke Pijnenburg   B.C. Primeur 03 oktober
Wieske Verschuren-Rutten   B.C. Loon op Zand 30 september
Lucie Nijmeijer   B.C. R.P.C. 05 september
Marianne Roelofs-Stolk   B.C. Breukelen 05 september
Piet Klap   B.C. Rijnsburg 05 september
Inge Stevens-van den Heuvel   B.C. Vijf Bruggen 13 mei
Frans Evers   B.C. Numansdorp 08 april
Harry Hendriks   B.C. Coriovallum 04 april
       
2005
Wiel Koopmans   B.C. Helden 10 december
Cobie Reijdon-Lodders   Bridgekring ’68 17 november
Jan Hulsen   B.C. Grubbenvorst 14 november
Jan Rozenburg   B.C. Veur ’82 20 oktober
Harry van Hoof   B.C. Berkel-Enschot 17 oktober
Cees Beerens   B.C. de Schakel 13 oktober
Arie Kruijt   B.K. Ons Genoegen 13 oktober
Antoinette Boers-van het Reve   B.C. Fughte 09 oktober
Gerard Lesmeister   B.C. Amstelland 04 oktober
Jaap van den Berg   Zwolse B.V 29 september
Wout Oudshoorn   B.C. Rozenburg 29 september
Jan Kamies   Kamper B.C. 29 september
Ida Fennema   B.C. No Smoke 12 september
Nel Dammers-Nederveen   B.C. de Devel 05 september
Aad van de Klundert   B.C. Oudorp 05 september
Colin Brown   B.C. Buitenhof 30 juni
Toos Ruesink-van Eijk   B.K. Uden 31 mei
Teis van Hulten   B.C. Contract 28 april
Peter van Beek   B.C. 8 18 april
Francien Bredius-de Raad   B.C. Sans Rancune 12 maart
Bertus Barneveld   B.C. Delfzijl 03 maart
Greetje Verweij   Bridgesoos ’85 22 januari
       
2004
Jan van der Moolen   B.C. de Schildersbuurt 21 december
Leen van der Eijk   B.C. Linnaeus 18 december
Peter Rado   District IJsselstreek 27 november
Marij van Oijen-de Vries   B.C. de Commanderij 18 oktober
Rien van Oijen   B.C. de Commanderij 18 oktober
Gerard Bollweg   B.C. Limmen 03 oktober
Miems Tent   B.C. Molenhoek 02 oktober
Jos Kuijpers   B.C. Melick 02 oktober
Bert de Nennie   B.C. Ridderveld 02 oktober
Cees de Zeeuw   Bridge ’86 06 september
Wout Broeders   B.C. Meijel 13 juni
Hans Vaessen   Brits Bridge 05 juni
Jan Oldenburger   Voormalig district Noord Holland Noord 14 mei
Marian Beemster   Voormalig district Zaanstreek/Waterland 14 mei
Jaap Reimerink   Voormalig district Zaanstreek/Waterland 14 mei
Piet Admiraal   Sans Fumer I 24 april
Iet Dik   B.C. de IJsselstreek 17 april
Wim van Duijl   B.C. Grubbenvorst 05 april
Loek Swinkels   B.C. De Poort van Binderen 17 januari
       
2003
Karl Lauinger   B.C. Haagse Beemden 18 december
Theo Bonink   B.C. Sassem Troef 15 november
Gerard van der Hulst   B.C. Vronesteijn 04 november
Gerard van Driel   B.V. Zuidwijk 28 oktober
Wolter Stratingh   B.C. Ermelo 18 oktober
Henk Schalkwijk   B.C. Revanche 14 oktober
Rina van Galen-de Groot   B.C. Zuid-Beveland 13 oktober
Ferry Dietz   B.C. Gezelligheid Troef 11 oktober
Gerard Creemers   Bridge Bond Nijmegen 13 september
Truus Wilts-Noordam   Bergumer B.C. 02 september
Pem Kubbe   B.C. Je Coupe 02 september
Atty Wiertz   B.C. Bronsbeek 28 augustus
Job van Zomeren   District IJsselstreek 02 augustus
Bob Gelink   B.C. Het Buitenhof 26 juni
Henk Zoutenbier   B.K. Uden 10 juni
Wim Jacobi   Bridge Federatie Regio Amsterdam 31 mei
Camiel de Schrijver   B.C. Lamswaarde 28 mei
Bob Strebus   B.C. Culbertson 12 april
Wim Klapwijk   B.C. Lekkerkerk 10 april
Sander van Bleek   B.C. Klavertje Elf 22 maart
Jan Rinner   N.R.B.C. Kom..Kom Maer 13 maart
Ko Kocken   B.C. Rijnmond 15 februari
Bertus Derksen   B.C. Tubbergen 18 januari
       
2002
Aart Slob   B.C. Hoornaar 18 december
Bert Gort   G.S.V. Heemstede 16 december
Arie van der Zwan   B.C. Servaes 16 november
Nel Punt-Schopman   B.C. Hardegarijp 16 november
de heer Van der Vliet   B.C. Hoogland 01 oktober
Seijo Kruizinga   B.C. Nieuwegein 21 september
Wiel Ritzerfeld   B.C. De Molenbron 16 september
Nies Goderie   B.C. Dubbelvijf 04 september
Cor Rijnders   Hok 24 augustus
Jack Koster   Westervoortse B.C. 10 juni
Will Ruijs-Bekker   B.C. Smoke Down 28 mei
Ella Huizinga-Koomen   B.C. Never Down 26 mei
Elly Kedde-Geis   District Nijmegen 26 mei
Thijs op het Roodt   B.C. Reuver 10 maart
Bob Valkenberg   Wormerveerse B.C. 27 februari
       
2001
Gerbrig van Hertum   B.C. Ridderveld 20 december
Loek Keek   Hok 17 december
Jan Colen   B.C. De Overslag 08 december
Piet van der Last   B.C. De Kei 07 december
Wim van Muijden   B.C. Prinsenbeek 24 november
Willy Muytjens-v. Haaren   H.B.C. '81 24 november
Fred Roos   R.K.A.B.C. 11 november
Jan Zwerver   Leiderdorpse B.C. 11 november
Cor Oosterhout   B.C. Sans Atout 03 november
Gré Houniet   Nijkerkse B.C. 13 oktober
Bert Kors   B.C. Akersloot 13 oktober
Cock van der Wilk   B.C. Eembridge 30 september
Lammie Boonstra-Hulleman   B.C. Steenwijk 10 september
Wil Spierings   B.C. Bakelse Brug 10 september
Els v.d. Zon-Terpstra   B.C. Het Roode Hert 07 september
Ingrid van Gestel   B.C. Quatre Mains 06 september
Harrie Maseland   B.C. Wijchen 06 september
Geert Slatius   B.C. Sans Fumer 06 september
Ireen van der Wielen-Baecke   B.C. Lamswaarde 18 augustus
Jan Heijting   B.C. Isala 16 augustus
Barbara Bitter   B.C. Isala 16 augustus
Cees van der Burg   Zevenbergse B.C. 16 juni
Jan de Beer   District Gooi- en Ommeland 01 juni
Annelies Bos-Meijboom   B.C. Wilhelminapark 30 mei
Ad Brandwijk   B.C. Wilhelminapark 30 mei
Leo Bouma   B.C. H.E.V. 29 mei
Jan Ogier   District West Brabant 19 mei
Rob Lindemans   B.C. Zeddam 17 mei
Hielke de Boer   B.C. Stadskanaal 16 mei
Janny Slagter-Molema   B.C. Veendam 14 mei
Nico van der Bijl   District Zaanstreek/Waterland 21 april
Cas Smeehuijzen   B.C. Renonce 05 april
Cita de Kater   B.C. Culemborg 07 maart
Joop Kesselaar   B.C. Ready 05 maart
       
2000
Wiel Swerts   B.C. Bronsbeek 17 december
Herman Herberts   B.C. Klaver Vier 15 december
Bas Groeneveld   B.C. Princenhage 08 december
Dirk Hofland   B.C. Philharmonie 27 november
Eric Bakker   B.C. het Twentse Ros 31 oktober
Hetty Prins-Strijkers   B.C. Schalkwijk 23 september
Geert van Aken   B.C. de Groebelton 16 september
Lin Eykhout   B.C. de Groebelton 16 september
Huub Houben   B.C. Miljoenenlijntje 16 september
Maja Swart-Hemmes   B.C. Haren 12 september
Jan Tielle   B.C. Bakelse Brug 11 september
Co van Klink   B.C. Alkemade 05 september
Jeannette v.d. Knaap-van Leeuwen   Westlandse B.C. 05 september
Ank Nederveen   B.C. Emmeloord 05 september
Ans Talboom   Osse B.C. 04 september
Corry Hartong   B.C. Doublet 26 augustus
Kees van Staveren   B.C. Adriaan Pauw 27 mei
Ruud Fortgens   B.C. Meer en Bosch 18 mei
Anton Rattink   N.R.B.C. Harten Troef 13 mei
Aad Koopman   Passageclub B.O.B. 13 mei
Arnold Morsman   B.C. Dwingelo 11 mei
Fred de Goede   B.C. Onder Ons 08 mei
Evert Berents   District Twente 19 april
Jannie Nagelsmith-Brouwer   B.C. Delfzijl 23 maart
Boudewijn Breedveld   B.C. Valkenisse 18 maart
Grard Kroon   B.C. Stadskanaal 25 februari
Wim Tesselaar   Bridgesoos '85 29 januari
echtpaar Jansma   B.C. Kwetsbaar '70 15 januari
A. van Santen   Bridge '86 12januari
       
1999
Toon Kortooms   B.C. Grubbenvorst 27 december
Henk Bakker   Niet Rokers Bridge Vereniging 12 december
Dick Koolhaas   B.C.Linnaeus 11 december
Theo Franssen   B.C. Klaver Elf 02 december
Theo van der Zande   B.C. Nijmegen-Zuid 30 november
M.W.G. van Horssen   District Zuidoost Brabant 27 november
G.J. Annink   District Nijmegen 22 november
Th.P.J. Straathof   B.C. Limmen 07 november
R.C.M.G. Diepen   B.C. De Lei 06 november
M.H.J. de Groen   B.C. Doorwerth 30 oktober
G. van Strien   Leiderdorpse B.C. 27 september
J. Lindt   B.C. Scala 23 september
mw. M. Valkenburg   B.C. Crash 15 september
J.L. Koese   Alphense B.C. 14 september
G.G.C.M. Kuijlaars   B.C. Klaver Vier 13 september
R.A. Frank   B.C. Metro 12 september
E. van der Gaast   B.C. Langweer 10 september
G.C. Kars   B.C. 't Ambacht 09 september
L. van Winden   B.C. 't Ambacht 09 september
A.M.J. Beerlage   B.C. Rijssen 09 september
mw. E.J. Krommenhoek-van Ravens   B.C. Je Coupe 07 september
J.C.Th. van Gorp   B.C. Hooge en Lage Zwaluwe 07 september
G. Jansma   B.C. Heijermans 04 september
J.W. Lesschen   Bridge Sociëteit Dalfsen 31 augustus
B. Schuil   B.C. Thobrid 31 augustus
mw. C. Flint   B.C. Thobrid 31 augustus
mw. M.W.S. Boonstra-Silvius   B.C. Sneek 30 augustus
J. Weyenberg   B.C. Trajectum ad Mosam 22 juni
mw. P.L. Arissen   B.C. Roken Pas 30 mei
S. de Paauw   District IJsselstreek 29 mei
H.G. Leeftink   District Gooi- en Ommeland 21 mei
mw. I.P.M. Roozen   B.C. Interpolis 20 mei
mw. J. Swenker-van Ommen   B.C. Doorn 15 mei
P.J. Beelen   Stichting Bridgebevordering Deurne 05 mei
H. Schenker   N.R.B.C. Breda 1979 18 april
P.J.H. Cox   B.C. Coriovallum 18 april
P. Vos   B.C. de Branding 25 maart
J. Spierenburg   B.C. Culemborg 17 maart
mw. J.M.W. Schot   N.R.B.V. Kleiburg 06 februari
D. van Laar   Alkmaarsche B.C. 06 februari
J.H.M. van Buitenen   B.C. Oosterhout 23 januari
J. Didden   B.C. De Kroon 23 januari
dhr. en mw. Jagtenberg-Miedema   B.V. Monsterscore 16 januari
J.T.M. Seijkens   B.C. Aarle Rixtel 12 januari
       
1998      
mw. M. Barten-Waeyen   B.C. Leuldalkwartier  
A. Bekker   B.C. Ermelo  
mw. L.H. Blankvoort-Brouwer   B.C. de Devel  
C.M.J. Blonk   Bridge Kring '68  
J.J. Bosch   B.C. Maasvogels  
J.J. Bosman   N.A.B.C.  
H.C.W. de Bresser   B.C. KLM  
mw. M.J.F. Drost-Sidler   B.C. Alleman  
A.G. Duyn   BIVOO  
H. Hendriks   B.C. NIRO  
B. Hoogestein   B.C. Bridge Zonder Rook  
A.G. Hooijmaijers   B.C. Waalwijk  
dhr. en mw. Idzerda   B.C. Do Ut Des  
J.H. Janssen   B.C. Oost Brabant  
H. Janssen van de Voort   B.C. Cuijk  
S. de Jong   B.C. Sneek  
J. de Jong   B.C. Centrum  
L. Kooiman   B.C. Andijk  
mw. M.H. Kuiper-Ebink   B.C. Steenwijk  
L. Landsman   B.C. Thuredreght  
J.H.F.M. de Leijer   B.C. Amadeiro  
P.P.C. Maas   B.C. Oost Brabant  
J.A. Meijer   B.C. Star  
T.A.J. Meijer   B.C. Thobrid  
G.H. Otten   B.C. Groningen  
M.J. Portegies   B.C. Haren  
mw. B.M. Post-Backes   B.C. Alleman  
mw. J.G.G. Rattink   B.C. Drechtsteden  
C. Reijntjes   Meppeler B.C.  
M.J. Rood   Berlicumse B.C.  
J.W. Smit   B.C. RKABC  
J.C.M. Veeger   BIVOO  
mw. M.L. Visser-Groenewoud   B.C. Ready  
C.J. van de Voort   B.C. Magna Charta  
I. Wesseling   B.C. Het Juiste Bod  
H.M. Ypenburg   B.C. Hardenberg  
mw. S.A.M. Zwetsloot-v.d. Staak   B.C. Barok